LP TV Smith ‎– Not A Bad Day

LP TV Smith ‎– Not A Bad Day

Vaše cena:
350 Kč
Dostupnost:
Na skladě
Kód:
LP99

Přidat do košíku >>


LP TV Smith ‎– Not A Bad Day
Label: Teenage rebel records - TR115
Format: vinyl, LP
Released: 2003

12 songů od neúnavného písničkáře, přesně tak jak to máme rádi.

British punk rock singer-songwriter born April 5, 1956 in Romford, England.
Real name: Timothy Smith



0 Kč
0 ks


ZOBRAZIT KOŠÍK


 
 
 
 
 
 
 
 
 
 


kapky


fraggo.net